Hakkımızda

Kaliteli, güvenilir hizmet hedefi ve felsefesiyle yola çıkan Konak Çırağan Residence, 45 yatak kapasitesiyle öğrencilere ve İstanbul’a ziyarette bulunan tüm turistlere konforlu bir hizmeti sunmanın yanı sıra, aile ortamı sıcaklığını misafirlerimize hissettirmeyi kendine en büyük hedef olarak belirlemiştir.

Yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere İstanbul’a gelen öğrenci ve turistlerimizin rahatlığı ve her türlü konforu düşünülerek inşa edilmiş olan Konak Çırağan Residence, İstanbul’un muhteşem kültür, sanat ve tarihinin gözbebeği Beşiktaş Çırağan’da muhteşem boğaz manzarasıyla konforlu, rahat ve huzurlu konaklama imkanı sunmaktadır.

Profesyonel ve deneyimli yönetici kadrosu ve Residence çalışanları ile beraber, öğrencilerimize ve misafirlerimize unutamayacakları bir deneyim yaşatan Konak Çırağan Residence, muhteşem lokasyonu başta olmak üzere İstanbul’un bütün merkez üniveristelerine ve turistik noktalarına yakın olması, tüm ulaşım alternetiflerinin içinde yer alan konumu, yeşili ve mavisiyle İstanbul’un merkezi Besiktaş Çırağan’da hizmet vermektedir.

Konak Çırağan Residence, içerisinde 15 daire ve 45 yatak bulundurmaktadır. Bütün dairelerimizin içerisinde mutfak banyo tuvalet ve klima mevcut olup, her türlü gereksinim ve ihtiyaçlar düşünülmüştür. Bunun yanı sıra Residence’ımız 7/24 kamera sistemi ile denetlenmekte olup, özel güvenlik, vale ve housekeeping hizmetini misafirlerimize sunmaktadır.

 

Instagram

Instagram did not return a 200.